Lojistik Şirketim Var

Lojistik yazılımı kullanmak istiyorum.

15 yılı aşkın tecrbesi ile lojisitik sektörüne yeni bir soluk getiren Lojisoft, çok uygun maliyetler ile tüm süreçlerinizi kontrol altına almanız mümkün.

Avantajları

Lojisoft ile yazılımı sunucu maliyetleriniz, araç takip cihaz maliyetleriniz olmadan yazılım kullanabilir ve Lojisoft Mobil sayesinde araçlarınızı takip edebilirsiniz. Lojisoft Mobil dışında araç takip cihazı kullanan ve kullanmak isteyen firmaların sistemlerinede entegre olmak mümkündür. Lojisoft araç takp modülü sayesinde sefer bazında aracınızı konumunu müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Lojisoft Sipraiş ekranına girilen bir yükü Lojisoft Yük Hazvuzunda paylaşabilir ve uygun diğer araçlara yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm avantajlarını öğlenmek ve bilgi almak için bize ulaşın.

Modüller

Lojisoft içerisinde yer alan modüller

 • Yurtiçi Kara Nakliye Yazılımı

  Modül içerisinde bir yandan operasyonel işlemlerinizi yürütürken diğer yandan özmal veya şirket sorumluluğunda bulunan kiralık araçlarınızın masraflarını ve mazot hesaplarını yapabilir, sürücü bazında harcamaları yönetebilirsiniz.

 • Uluslararası Kara Nakliye Yazılımı

  Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Modülünde, tüm müşteri ve tedarikçilerinizi aynı platform üzerinde toplayarak veri entegrasyonu yapmanız mümkündür. Ayrıca yazılımın web arayüzleri ile isterseniz müşterilerinizin araç rezervasyonu yapmasını veya yük takiplerini kolaylaştırabilirsiniz.

 • Hava Kargo Yazılımı

  Hava Kargo Modülü; IATA / NON-IATA acentelerin ihracat, ithalat ve cari işlemlerinin ve kar- zarar hesaplarının en kolay ve hızlı şekilde yönetilmesini sağlamaktadır. Modül, gerek müşteri ve hava yolu şirketlerinin fiyat yönetimini gerekse operasyon yönetimini takip etmenizi sağlayarak, doğru ve hızlı bir faturalama sürecine olanak vermektedir.

 • Deniz Forwarder Yazılımı

  Deniz Forwarder Modülünde tüm müşteri ve tedarikçilerinizi aynı platform üzerinde toplayarak veri entegrasyonu yapmanız mümkündür. Tedarikçinizden gelecek fatura ve sipariş kayıtlarının otomatik olarak sisteme alınması ile birlikte müşterinize fatura kesilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Demiryolu Nakliye Yazılımı

  Hammaddeden mamul maddeye, yedek parçadan otomobile, gıdadan beyaz eşyaya, yaptığınız tüm taşımaları sistemimizden takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

 • Depo ve Antrepo Yazılımı

  Modülde, depo içerisinde bulunan tüm raflarınızı otomatik olarak planlayarak mal kabul esnasında kullanıcıya en uygun yeri tarif ederek maksimum verimlilik sağlanması hedeflenmiştir.

 • Müşteri Sipariş Yönetimi Yazılımı

  Web arayüzleri aracılığıyla müşterilere verilecek yetkilendirme ile sipariş girişnden teslimat aşamasına kadar olan tüm süreçler yönetilir.

 • 3D Dinamik Optimizasyon Yazılımı

  Güzergah planlamanızı otomatik yaparken aynı zamanda yüklerin araca aktarılması işlemlerini de üç boyutlu olarak gerçekleştirmenizi sağlar.

 • Müşteri Anlaşma Yönetim Yazılımı

  Web arayüzleri aracılığı ile müşterileriniz yeni fiyat taleplerini oluşturabilir ya da mevcut olan fiyat anlaşmalarını görüntüleyebilirler. Müşteri bazlı oluşan fiyat havuzlarında, fiyat geçmişleri tutularak analiz işlemleri kolaylaşır.